DOLAR 33,1085 0.07%
EURO 36,0875 -0.24%
ALTIN 2.581,09-0,75
BITCOIN 2124146-0.59677%
İstanbul
30°

AÇIK

13:15

ÖĞLEYE KALAN SÜRE

  • HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • İNTERAKTİF
  • HESAP
  • DİĞER
Ferhat Aydoğan ; Sosyal Medya LGBT’ye veya Uyuşturucuya Özendirtiliyor
  • HaberAbi
  • Genel
  • Ferhat Aydoğan ; Sosyal Medya LGBT’ye veya Uyuşturucuya Özendirtiliyor

Ferhat Aydoğan ; Sosyal Medya LGBT’ye veya Uyuşturucuya Özendirtiliyor

ABONE OL
30 Nisan 2023 19:56
Ferhat Aydoğan ; Sosyal Medya LGBT’ye veya Uyuşturucuya Özendirtiliyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Günümüzün global problemi olan sosyal medya toplumun ahlaki yapısını bozmaya devam ediyor… Bu konu ile alakalı olarak bir çok defa siz değerli okuyucularımızla paylaştık…

Telefonlarımız artık 4-5 yaşında çocukların elinde ve onu oyuncak olarak benim kullanıyorlar. Fakat kullandıkları oyuncağın ne kadar tehlikeli olduğunun farkında değiller.

Sosyal Medya’da ajansların veya kişilerin kendi bütçesi ile çektiği şımarık aile yapısını bozan videoları oyun ve komiklik olarak algılayıp aileye olan davranışlarını değiştiriyor.

Eskiden çocuk sokakta küfür öğrenirdi ev de kızılırdı şimdi sosyal medya’da LGBT’ye veya Uyuşturucuya özendirtiliyor. Eskiden sokakta iki kale maç yapıp top oynamak isteyen çocuklar TOP olmaya gidiyor.

Sosyal medya çıktı mertlik bozuldu…

Kontrollü sosyal medya bilinçli aileler diyerek siz değerli okuyucularımızı tekrar uyarmayı kendime vazife olarak bilirim.

1 Mayıs Emekçinin Günü

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, daha güzel bir gelecek için ter akıtan, sosyal ve ekonomik gelişmemizin temel gücü olan işçilerimize ve emekçilerimize bir vefa günü olarak kutlanmaktadır.

İşçi ve emekçilerimiz, Ülkemizin kalkınması, istikrar içinde gelişip büyümesi yolunda çok büyük roller üstleniyorlar.

Devletimiz, işçi ve emekçilerimizin haklarının gözetilip korunarak çalışma şartlarının iyileştirilmesi hususlarında sendika ve sivil toplum kuruluşlarımızla işbirliği içinde çalışmalarını sürdürmektedir.

İş hayatımızdaki birlik, beraberlik ve huzurun korunması, ülkemizin kalkınması ve gelişmiş ekonomiler arasındaki yerini daha da güçlendirecektir.

Bütün işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyor, 1 Mayıs’ın milletçe kucaklaşmamıza vesile olmasını temenni ediyorum.

Ayrıca bu önemli günde her inançtan, her kültürden insanın kardeşçe yaşadığı bu coğrafyada; barışın, huzurun ve dayanışmanın artmasını da temenni ediyorum.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.