DOLAR 18,1081 0.87%
EURO 18,4536 0.83%
ALTIN 1.026,880,99
BITCOIN 4267120,36%
İstanbul
28°

AÇIK

17:02

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE


Garanti BBVA’ya Küresel Finance’tan “Türkiye’nin En Yeterli KOBİ Bankası” mükafatı
  • HaberAbi
  • Ekonomi
  • Garanti BBVA’ya Küresel Finance’tan “Türkiye’nin En Yeterli KOBİ Bankası” mükafatı

Garanti BBVA’ya Küresel Finance’tan “Türkiye’nin En Yeterli KOBİ Bankası” mükafatı

ABONE OL
1 Aralık 2021 12:06
Garanti BBVA’ya Küresel Finance’tan “Türkiye’nin En Yeterli KOBİ Bankası” mükafatı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Küresel Finance, uzun yıllardır farklı segmentlerde yürüttüğü bankacılık ödül programlarına bu yıl birinci sefer, pandemi nedeniyle bozulan ülke ekonomilerinin toparlanmasındaki eser, hizmet ve takviyelerinin kıymetinden dolayı KOBİ Bankacılığını dahil etti.

Mecmuanın dünya genelinde 8 bölge ve 66 ülkenin en âlâ bankalarını belirlediği mükafatların değerlendirmesi, 2020 – 2021 ortasında pandeminin tesirlerinin en ağır yaşandığı bir yıllık süreci kapsadı. Kıymetlendirme bankalar tarafından bu segmente yönelik sunulan datalar, sağlanan dayanaklar, ürün-hizmetlerin incelenmesi ve dal profesyonelleri, yöneticiler ve teknoloji uzmanlarından alınan girdiler ile bağımsız araştırmalara dayanılarak yapıldı.

Garanti BBVA bu mükafatla, müşterilerine sağladığı finansal takviyelerin yanında, uzun yıllardır sürdürdüğü finans dışı danışmanlık hizmetleriyle KOBİ bankacılığındaki uzmanlığını bir sefer daha kanıtlamış oldu.

Hususla ilgili bilgi veren Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Sibel Kaya, “Garanti BBVA olarak, ülkemizdeki şirketlerin %99’unu oluşturan KOBİ’lerin gelişimini önemsiyoruz. Çok uzun yıllara dayanan birikim ve uzmanlığımızla, yenilikçi eser ve hizmetlerimizle, finansman tahlillerimiz ve finans dışı danışmanlık hizmetlerimizle her ölçekte işletmemizi destekliyoruz” dedi.

Kara kelamlarına şöyle devam etti:

“Pandeminin birçok dalı ekonomik olarak etkilediği bu süreçte de tüm gücümüzle KOBİ’lerimizin yanında olduk. Birebir vakitte hem işlerini kolaylaştıracak hem sürdürülebilirliklerini sağlayacak hem de yeni iş fırsatlarının kapılarını açacak tahlillerle katkı sunmaya çalışıyoruz. Dijitalleşmenin ziyadesiyle gerekli ve kıymetli olduğu bu devirde müşterilerimiz için birçok yeniliği hayata geçirdik.

Kredi dahil birçok süreci, dijital kanallardan başlayıp sonlandırıyoruz. E-Fatura, E-imza ve QR ile Ödeme, ödeme sistemleri tahlilleri üzere eser ve hizmetlerimizle KOBİ’lerin dijitalleşme seyahatini kolaylaştırıyoruz. Tüm bu çalışmalarımızın memleketler arası platformlarda da takip edilmesi, dikkat çekmesi, referans alınması bizi ziyadesiyle sevindiriyor.

Bu manada Küresel Finance üzere finans kesiminin esaslı ve prestijli bir yayını tarafından, bilhassa bağımsız araştırmalar ve dal profesyonellerinin kıymetlendirilmesi sonucunda, birinci kez gerçekleştirdikleri KOBİ Bankacılığı ödül programında Türkiye’nin en yeterlisi seçilmek bize farklı bir memnunluk verdi. İktisadın lokomotifi KOBİ’lerimiz için çalışmaya, yenilikçi tahlillerimizle bölümümüzde öncü olmaya devam edeceğiz.”

En az 10 karakter gerekli