DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN 361282-3,37%
İstanbul
18°

PARÇALI BULUTLU

05:34

İMSAK'A KALAN SÜRE


MHP’den Mansur Yavaş’a bir tehdit daha!

MHP’den Mansur Yavaş’a bir tehdit daha!

ABONE OL
1 Aralık 2021 15:48
MHP’den Mansur Yavaş’a bir tehdit daha!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MHP Genel Lider Yardımcısı Semih Yalçın, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş’ı tehdit etti.

MHP Genel Lider Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, toplumsal medya platformu Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş’ı amaç aldı.

Yalçın, “Mansur Yavaş artık rahat durmalı! Sayın Genel Liderimizin haklı ikazlarını dikkate almalı! Almazsa kendisi bilir. Bizden söylemesi: Rüzgâr eken fırtına biçer. Fitne eken; öfke, kin, nefret, hışım ve şiddet biçer! Halkın haceti bunlar değil!” sözlerini kullandı.

Yalçın’ın paylaşımları şu formda:

* CHP’li Seyit Torun, Mansur Yavaş’a ayar veren Genel Liderimiz hakkında densizlik ederek toplumsal medya üzerinden “Orada dur Bahçeli!” diye tıslamış! Haddini bil Torun! Haddini ve yerini bil! Tatava yapma!

* Koskoca MHP Başkanı; partisi aleyhinde dolap döndüren düzenbaz Mansur Yavaş’a ihtarda bulunmayacak, sicilli devşirmeniz de MHP’nin gerisinden serbestçe iş çevirecek o denli mi? Sevsinler sizi!

* Seyit Torun, suratını alamayıp “Tehditleriniz acizliğinizdir.” demiş. Asıl acizlik, kendi insan kaynaklarını tüketip MHP’nin sokağa bıraktıklarıyla iş tutmaktır.

* Seyit Torun! Ardında halkın olduğunu tez ettiğin Mansur Efendi var ya, halka hizmet için harcama yapması gerekirken Belediye bütçesinden MHP’nin safra ve atıklarına ulufe dağıtıyor.

* Bir vakitler Genel Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’yi CHP’lileşmekle suçlayan bu hadsiz, artık sizin kucağınızda perde gerisinden MHP düşmanlığı yapıyor. Ne kadar düşük, atık, artık, fosil, muarız varsa başına topluyor, yallayıp yemliyor.

* Mansur Efendi ardına aldığı İP Müdiresi ile birlikte, MHP topluluğuna fitne ve tefrika sokmak üzere atık ve dönek örgütlemedeki beyhude uğraşını sevgili Ankaralılara tevcih etse, kendisi için de halk için de daha iyi ve faydalı olur.

* Mansur Yavaş artık rahat durmalı! Sayın Genel Liderimizin haklı ikazlarını dikkate almalı! Almazsa kendisi bilir. Bizden söylemesi: Rüzgâr eken fırtına biçer. Fitne eken; öfke, kin, nefret, hışım ve şiddet biçer! Halkın haceti bunlar değil!

En az 10 karakter gerekli