DOLAR 32,9802 0.08%
EURO 35,8732 -0.01%
ALTIN 2.540,460,23
BITCOIN 2206836-0.71439%
İstanbul
30°

PARÇALI AZ BULUTLU

SABAHA KALAN SÜRE

  • HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • İNTERAKTİF
  • HESAP
  • DİĞER
ProManage Cloud’u Sergileyecek

ProManage Cloud’u Sergileyecek

ABONE OL
29 Eylül 2023 13:18
ProManage Cloud’u Sergileyecek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ProManage Cloud’u Sergileyecek; 300 adetten fazla fabrikayı dijitalleştiren Doruk, Win Eurasia Fuarı’nda çok sayıda sanayici ile buluşarak yeni dönüşümlere imza atmaya hazırlanıyor.

İleri teknolojileriyle üretim yönetimini dijitalleştiren Doruk, 8-11 Haziran 2022 tarihleri arasında “Endüstriyel Dönüşüm” temasıyla İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Win Eurasia Fuarı’nda yer alacak.

ProManage Cloud'u Sergileyecek

Her ölçekten sanayicinin dijitalleşmesi için devrim niteliği taşıyan son teknolojisi ProManage Cloud sistemini sergileyecek olan şirket, yerli ve yabancı tüm ziyaretçilerini Salon 2’de yer alan C-170 numaralı standında ağırlamaya hazırlanıyor.

[adsensemanuel]

Geleceği şekillendiren teknolojileri bugünün dünyasına entegre ederek sanayiye yüksek katma değer sağlayan ve sanayicilere dijital dönüşüm alanında rehberlik eden Doruk, sektörün en büyük ve prestijli fuarlarına katılmaya devam ediyor.

Uluslararası standartlarda tasarlanmış Türkiye orijinli bir akıllı üretim yönetimi sistemi olan ProManage ile işletmelerin kayıplarını bulma, sorunları yok etme fırsatı sunan ve firmaların kağıtsız işletmelere dönüşmesine yardımcı olan şirket, dört gün boyunca dijital dönüşümün kalbinin atacağı Win Eurasia Fuarı’nda inovatif çözümüyle öne çıkacak.

Akıllı Fabrika Olmanın En Kolay Yolunu Sunan Teknoloji

Son geliştirdiği ProManage Cloud ile dijital dönüşümün önündeki tüm engelleri ortadan kaldırarak üretimde dijitalleşmede kuralları değiştiren Doruk; IoT tabanlı ve seviyelendirilmiş bu yeni üretim yönetim sistemini, Salon 2’de yer alan C-170 standında ziyaretçilere sunacak.

[adsensemanuel]

Fuara ücretsiz olarak katılmak ve Doruk standını ziyaret etmek için fuarın web sitesinden ücretsiz kayıt yaptırmak yeterli. Yine aynı site üzerinden online ziyaretçi kayıt formu doldurularak fuar online olarak da takip edilebiliyor. 

Doruk ve ProManage Hakkında

Türkiye’nin sanayide dijitalleşme alanındaki ilk Ar-Ge çalışmalarını gerçekleştiren ve 24 yıllık köklü geçmişe sahip teknoloji şirketi Doruk, endüstriyel işletmelerin üretim operasyonlarının dijital olarak yönetilmesi için Akıllı ve Dijital Üretim Yönetimi Sistemleri geliştirip kuruyor.

Türkiye’deki üretim sanayisini üretimde kullanılan IT teknolojileriyle tanıştırmak hedefiyle yola çıkan ve bugün geldiği noktada şirketleri Endüstri 4.0’a hazırlayan Doruk, “Türkiye’de üretim yönetiminde dijitalleşme” pazarını inşa eden firma konumunda.

Production ve Management kelimelerinin birleşiminden oluşan ve IIoT, makine öğrenmesi, artırılmış gerçeklik ve yapay zekâ teknolojileri ile tam entegre olan dünyadaki tek üretim yönetim sistemi ProManage ile sanayicilerin dijital dönüşüm mentorluğunu yapan Doruk, bugüne kadar dünya genelinde 300’den fazla fabrikayı dijitalleştirmiş durumda.

[adsensemanuel]

Doruk’un Türkiye’de Teknopark İstanbul’da yer alan merkez ofisi, Antalya Teknokent ve İzmir Depark Teknokent ofislerinin yanı sıra Amerika’nın Chicago kentinde de şirketi bulunuyor.

2030 hedefleri kapsamında geleceğin fabrikalarının dijital üretim yönetimi için teknolojik çözüm üreten dünyanın ilk üç şirketinden biri olmayı hedefleyen Doruk’un Amerika’daki ProManage Smart Manufacturing Solutions Corp. isimli şirketi, Japonya merkezli ITO Corporation ile yaptığı partnerlik anlaşması sonucu Asya Pasifik pazarına da giriş yaptı.

Amerika’da üretim endüstrisini kuvvetlendirmek için kurulan MxD’nin Ar-Ge partneri olan Doruk, ABD’deki şirketini global Ar-Ge ve genişleme operasyonlarının merkezi haline getirme hedefiyle çalışıyor.

Son olarak geliştirdiği ve dijitalleşmede devrim niteliğindeki IoT tabanlı MES MOM sistemi ProManage Cloud ile sektörde dengeleri değiştirmeye hazırlanan Doruk, bu teknolojiyle KOBİ’ler başta olmak üzere tüm işletmelerin pratik, hızlı ve küçük bütçelerle yaklaşık 4 ila 8 hafta arasında dijitalleşmesini sağlayarak akıllı fabrika dönüşümünün önündeki engelleri kaldırıyor.

Veri tabanı ve server ihtiyacı olmadan sadece internet bağlantısıyla gelişmiş alt yapı sorununu ortadan ProManage Cloud, ekonomik olması ve sürekli gelişim göstermesiyle dijitalleşme yatırımlarını risk olmaktan çıkarıyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.