DOLAR 16,8853 -2.7%
EURO 17,8334 -2.47%
ALTIN 991,58-2,31
BITCOIN 3602521,27%
İstanbul
27°

AÇIK

20:47

AKŞAM'A KALAN SÜRE


Bursaspordan İsmail Çokçalışa jet yanıt!
  • HaberAbi
  • Spor
  • Bursaspordan İsmail Çokçalışa jet yanıt!

Bursaspordan İsmail Çokçalışa jet yanıt!

Bursasporla sözleşmesini fesheden İsmail Çokçalışın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamanın ardından Yeşil-Beyazlı kulüpten jet yalanlama geldi. Ayrıca Bursapor, İsmail Çokçalışın iddialarına karşılık ödediği dekontların ekran görüntüsünü paylaştı.

ABONE OL
3 Aralık 2021 21:20
Bursaspordan İsmail Çokçalışa jet yanıt!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bursaspor ‘la sözleşmesini fesheden İsmail Çokçalış’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamanın ardından Yeşil-Beyazlı kulüpten jet yalanlama geldi. Ayrıca Bursapor, İsmail Çokçalış’ın iddialarına karşılık ödediği dekontların ekran görüntüsünü paylaştı.

İşte Bursaspor’un açıklaması:

“Sözleşmesini biricik taraflı fesih eden profesyonel futbolcu İsmail Çokçalış’ın kendi sosyal medya hesaplarında yapmış olduğu açıklamaya istinaden yanıt verme durumu hasıl olmuştur.

İsmail Çokçalış ile yaptığımız görüşmelerde kendisinin geçmiş devre alacakları ödenmiş olup, ciddi bir sakatlığı olmasına rağmen sözleşmesi iyileştirilip, uzatılmıştır. Kendisi bu süreçte kulübümüzün daha elzem ödemeleri olmasına rağmen kolaylık sağlamamış ve göstermiş olduğumuz iyi niyeti suistimal ederek alacaklarının tamamını istemiş ve almıştır. Kendisinin bahsetmiş olduğu “Benden feragat içeren bir protokol istediler” konusu ise ekte paylaştığımız dekontların ardından “Protokol” yani bu ödemeleri aldığına dair bir imzalı kağıttır. Ancak kendisi hiçbir şekilde kağıda imza atmayacağını kulüp avukatlarımıza belirtmiştir. Bahsettiği hadise gecesi kulübümüze herhangi bir kolluk kuvveti gelmemiştir. Her ne hikmetse kendisine us veren malum menajer ve avukatına uyarak 3 gün sonra asılsız bir şekilde kurum ve kişileri yalan-yanlış ifadelerle savcılığa şikayette bulunmuş ve zan altında bırakmıştır. Ne oyuncu ne de ailesi artık Bursaspor Kulübü tarafından samimi bulunmamaktadır.

İlgili Haberler

Bursaspor’dan İsmail Çokçalış’a jet yanıt!

Ekte görselini de kamuoyuyla paylaştığımız ve kendisine ödememiz gereken tüm ücretin yatırıldığına dair vesika niteliği taşıyan dekontlarıda sizlerin takdirine bırakıyoruz. Kendisini yetiştiren ve bugünlere getiren Bursaspor’a böylesine ufak hareketlerle haksızlık eden ve bu durumuda devam ettiren İsmail Çokçalış’ı vicdanıyla kafa başa bırakıyoruz. Bize göre haksız, kendisine göre haklı fesih kararından sonra yapılan bu hareket ise kulübümüz nezdinde artık bardağı taşıran son damla olmuştur. Futbolcunun menajeri, kulüp çalışanları, yöneticiler ve Bursaspor Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde bulunan emniyet kameraları da buna şahittir. Bursaspor Kulübü Başkanı ve yöneticilerinin kendisiyle hiçbir şekilde teması veya sözlü diyaloğu olmamıştır. Bursaspor Kulübü’nün mevcut başkanına hakaret niteliğinde iftira atarak dava açtığını belirten İsmail Çokçalış hakkında 06-12-2021 Pazartesi günü itibari ile her türlü hukuki mücadeleyi en üst mertebede başlatacağımızı da belirtmek isteriz. Konuyu Büyük Bursaspor Camiası ve Kamuoyu vicdanına bırakıyoruz.

Saygılarımızla,

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP